Patříte mezi OSVČ nebo máte malou či středně velkou firmu? Pro propagaci je použití webových stránek určitě jeden z nejúčinnějších způsobů investice do marketingu. Také v poměru cena/výkon jde o výhodnou investici. Firma intersite.cz nabízí službu Tvorba webových stránek Kolín především v oblasti měst Kutná Hora, Kolín a Čáslav. Je samozřejmě možné pro vás připravit webové stránky ať se nacházíte ve kterémkoli městě v ČR.

Jak probíhá tvorba webových stránek

Zavolejte na telefon 728 528 581 a domluvte si konzultaci zdarma. Konzultace trvá nejčastěji přibližně 45 minut. Schůzku je možné uskutečnit přímo ve vaší firmě nebo kdekoliv v Kutné Hoře, Kolíně nebo Čáslavi. Záleží pouze na vás, které místo pro schůzku preferujete.

Po schůzce dostanete do několika hodin cenovou nabídku na tvorbu webových stránek. Po odsouhlasení cenové nabídky dostanete fakturu na platbu zálohy. Následně dojde k registraci domény a k samotné přípravě webových stránek. Jakmile budou webové stránky dokončené, můžete si díky redakčnímu systému sami upravovat obsah. Pokud na úpravy obsahu nebudete mít čas, můžete se s firmou intersite.cz domluvit také na následné správě hotových stránek. 

Jaká je cena tvorby webových stránek

Cena za tvorbu webových stánek se odvíjí od rozsahu webových stránek. Konkrétní cenovou nabídku přímo pro váš projekt můžete získat emailem po konzultaci. Ještě před konzultací si můžete prohlédnout orientační ceník tvorby webových stránek.

Firemní logo, vizitky, letáky

Na webové stránky je dobré použít kromě textů a fotografií také firemní logo. Logo si můžete objednat přímo na intersite.cz. Po spuštění webových stránek je ideální novou webovou adresu uvést na vizitkách, reklamních letácích nebo reklamních plachtách. I tisk vizitek, letáků nebo venkovní reklamní plachty si můžete objednat na 728 528 581 nebo www.intersite.cz.

Na webových stránkách geekblog.cz si prohlédněte recenze elektroniky nebo můžete navštívit sekci chytrá domácnost, která se soustředí především na systém homekit.

Tvorba webových stránek Kolín, Kutná Hora


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *