Razer Kraken Tournament Edition jsou sluchátka, která jsou cenově dostupná a přitom nabízí kvalitu zvuku a pohodlí při dlouhém používání.

Sluchátka nejen pro hráče počítačových her

Jako u většiny svých produktů i zde značka Razer cílí především na hráče. Samozřejmě můžete sluchátka dobře využít i k poslechu hudby nebo při sledování filmů. Každopádně díky svému vzhledu nejsou vhodná pro používání na ulici nebo například do veřejných dopravních prostředků.

Sluchátka s technologií THX Spatial Audio

Razer v roce 2016 koupil firmu THX a díky tomu mají sluchátka Razer Kraken Tournament Edition technologii THX Spatial Audio.  Jedná se o pokročilý ekvalizér, který zajistí kvalitní prostorový zvuk. Po zapnutí tohoto režimu je opravdu zvuk více prostorový a lepší.

Ovladač hlasitosti a mikrofonu

Sluchátka můžete připojit přímo pomocí 3,5 mm jack konektoru, ale lepší možností je využít ovladač, který je součástí balení. Ovladač se k počítači připojí přes USB. Na ovladači se nachází tlačítka hlasitosti a také tlačítko pro vypnutí mikrofonu, které se po aktivaci rozsvítí červeně.

Kabel k ovladači i k samotným sluchátkům je opletený a měl by tedy vydržet i hrubější zacházení. Opletení kabelu je sice dobré ale na druhou stranu se při posouvání po oblečení zvuk přesouvá a je hodně slyšet. Na kabelu u sluchátek je ještě kolečko pro ovládání hlasitosti. Toto kolečko bych osobně raději na kabelu neměl protože se občas samo nechtěně otočí.

Gelová chladivá výplň

Nijak jsem nepozoroval přítomnost chladivé gelové výplně v polštářcích, které se dotýkají uší. I přesto jsou sluchátka příjemná a dají se používat i několik hodin. Náušníky jsou měkké a netlačí. 

Pohodlí a kvalitní zvuk je podle mého názoru u sluchátek to nejdůležitější. Tyto sluchátka obojí splňují.

Odkaz na sluchátka na Alza.cz

Sluchátka můžete koupit na Alza.cz: Razer Kraken Tournament Edition (cena v době psaní článku: 2390 Kč)

Klady

  • Kvalitní zvuk za rozumnou cenu
  • Kabel od sluchátek i od ovladače je opletený.
  • Pohodlná sluchátka
  • THX zvuk
  • Mikrofon je možné zasunout přímo do pravé mušle sluchátek a není pak vůbec vidět.

Zápory

  • Sluchátka nejsou bezdrátová avšak za cenu okolo 2000 Kč ani nemohou být.
  • Kolečko pro ovládání hlasitosti na kabelu se někdy nechtěně otáčí.
  • Nedají se skládat pro případ převozu například v batohu.
Recenze: Razer Kraken Tournament Edition


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *