DSCN6987Pokud budete hledat brašnu nebo batoh na notebook, na internetu naleznete obrovský výběr. Když výběr zúžíte na brašny od Lenova, moc toho na výběr nezbude. Zhruba z deseti brašen na trhu je ThinkPad Executive Leather Case nejdražší. Vzhledově se hodí především pro manažery nebo pro někoho, kdo chodí na schůzky v košili nebo obleku.

Kvalita zpracování je opravdu vynikající. To, že tomuto produktu Lenovo věří potvrzuje i fakt, že na brašnu dává doživotní záruku. Proto si myslím, že 2 500 Kč jsou pro někoho, kdo brašnu využije dobře utracené peníze.

Tato brašna je vhodná pouze pro notebooky do velkosti 14,1″. ThinkPad T420si se do brašny vejde výborně. Patnácti palcový notebook se do brašny určitě nevejde.

DSCN6992 DSCN6990 DSCN6989

Kromě místa pro notebook je v brašně i místo na vizitky, propisky, myš, dokumenty a tablet. S trochou štěstí se do brašny vejde i nějaká další drobnější věc. Prostor pro dokumenty je zajištěný magnetem. Na dokumenty jsou vyhrazeny dvě kapsy. Jedna je dostupná i bez otevření brašny a k druhé se dostanete jen při otevření. Problém by mohl být v tom, že po vložení papírů ve formátu A4 magnet přitlačí všechny papíry. To možná některé papíry zmačká. U některých dokumentů je zmačkaný papír velký problém. Zatím se mi to naštěstí nestalo.

DSCN6988 DSCN6995 DSCN6994

Na přední části je vyražené logo ThinkPad, které okolí řekne, že máte výborný výběr na notebooky. Na stranách jsou kovová poutka pro uchycení ramenního popruhu. Popruh se protáčí a nemůže tak dojít k přetáčení. Všechny detaily jsou dotažené do konce.

DSCN6990

Závěrem bych řekl, že pokud chcete na své zákazníky udělat dojem, s batohem nebo obyčejnou brašnou se vám to nepovede. Pro mě osobně je sice batoh pohodlnější, ale mít na sobě oblek a na zádech batoh? To přece nejde.

Lenovo svoji brašnu představuje v docela hezkém videu, které bohužel nejde vkládat do stránky. Odkaz na video

 

Recenze: Lenovo brašna – ThinkPad Executive Leather Case 14,1″


2 komentáře u „Recenze: Lenovo brašna – ThinkPad Executive Leather Case 14,1″

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *