Pokud hledáte chytrý telefon s největší výdrží baterie, v tomto článku najdete přehled telefonů, které mají baterie s vysokou kapacitou a nabízejí dlouhou výdrž během celého dne nebo dokonce více dní bez potřeby nabíjení.

Chytré telefony se stávají nedílnou součástí našeho každodenního života, ale často se potýkají s omezenou výdrží baterie. Nicméně, v poslední době se na trhu objevují telefony s velmi dlouhou výdrží baterie, které nabízejí uživatelům dlouhodobé používání bez potřeby častého nabíjení. Mobilní telefony v tomto přehledu jsou seřazené podle kapacity baterie. Při výběru chytrého telefonu s dlouhou výdrží baterie je ale důležité zohlednit také další faktory, jako je výkon, kvalita fotoaparátu, design a další funkce, které odpovídají vašim potřebám. 

Chytré telefony s největší výdrží baterie lze používat také jako powerbanku pro vaši další elektroniku nebo pro mobilní telefony vašich kamarádů.

1. Doogee V MAX 5G DualSIM 12GB/256GB

Tento chytrý mobilní telefon má opravdu obrněné tělo, které vydrží i nešetrné zacházení. Displej má obnovovací frekvenci 120 Hz, což také není u mobilních telefonů stále běžné. Jeho předností je samozřejmě baterie, která má kapacitu 22 000 mAh. Na jedno nabití by telefon měl vydržet dle výrobce až týden.

Zobrazit telefon na Alza.cz

  • Kapacita baterie: 22 000 mAh
  • Orientační výdrž telefonu bez nabíjení: 7 dní

2. Oukitel WP19

Tento telefon patří určitě také mezi telefony s největší výdrží baterie na trhu. Se svojí kapacitou baterie 21 000 mAh vydrží až týden. Řadí se také mezi velice odolné telefony. Vydrží pád z výšky 1,5 m a je také vodotěsný. Vydrží až půl hodiny ve vodě.

Zobrazit telefon na Alza.cz

  • Kapacita baterie: 21 000 mAh
  • Orientační výdrž telefonu bez nabíjení: 7 dní

3. Oukitel WP15

Oukitel WP15 umožňuje používat dvě sim karty, má čtečku otisků skrytou v displeji a nabízí kapacitu baterie 15 600 mAh. S touto kapacitou baterie telefon řadíme na třetí místo našeho žebříčku. Telefon by měl vydržet na baterii přibližně 5 dní používání.

Zobrazit telefon na Alza.cz

  • Kapacita baterie: 15 600 mAh
  • Orientační výdrž telefonu bez nabíjení: 5 dní

4. UleFone Power Armor 13

Pěkné rozlišení displeje 2400 x 1080 pixelů a 48 Mpx fotoaparát nabízí mobilní telefon UleFone Power Armor 13. Jak už název napovídá jde o velice odolný telefon do náročných podmínek s nadprůměrnou kapacitou baterie 13 200 mAh, která udrží telefon v provozu 4 až 5 dní.

Zobrazit telefon na Alza.cz

  • Kapacita baterie: 13 200 mAh
  • Orientační výdrž telefonu bez nabíjení: 5 dní

5. Oscal S80 black

Oscal S80 black je telefon vydaný na začátku roku 2023. Telefon má konektor USB typu C, kvalitní fotoaparát, čtečku otisků prstů a baterii o kapacitě 13 000 mAh. Zajímavé na tomto telefonu je také IPS displej s dobrými pozorovacími úhly a kvalitním podáním barev. 

Zobrazit telefon na Alza.cz

  • Kapacita baterie: 13 200 mAh
  • Orientační výdrž telefonu bez nabíjení: 4 dny

Nelíbí se vám žádný telefon z tohoto seznamu? Můžete si zobrazit všechny telefony s výdrží nad 10 000 mAh na Alza.cz

TOP 5 – Chytrý telefon s největší výdrží baterie 2023


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *