stoobi designNedávno jsem na internetu narazil na podnikatele, který se živí tím, že prodává nejvýkonnější počítače v ČR. Jmenuje se Jan Prušák a v roce 2012 vyhrál ocenění živnostník roku. To, že Jan Prušák prodává pouze výkonné stroje potvrzuje i fakt, že nabídky pod 20 000 Kč nevytváří. 

Na jeho stránkách je formulář, ve kterém si zvolíte požadované vlastnosti počítače. Také vyberete k jakému účelu bude nový počítač sloužit. Podle těchto požadavků bude Jan Prušák vybírat konkrétní komponenty.

Vybírat si můžete také z již poskládaných sestav pro dřívější zákazníky. Nejčastěji mají lidé zájem o počítače v hodnotě kolem 70 000 Kč. Výjimkou nejsou ani počítače s celkovou cenou přesahující 200 000 Kč.

Velkou přidanou hodnotou je přetaktování, které je také v nabídce. Přetaktování procesoru neumí provést každý a pokud si objednáte počítačovou sestavu od x-computers, získáte tuto službu zdarma.

Pokud vám záleží nejen na výkonu, ale i na vzhledu, zkuste kontaktovat stoobiho, který vytváří počítačové skříně se skvělým designem. Na stoobiho jsem narazil na youtube. Vyráběl počítačové skříně pro akci Boost my PC.

Myslím, že slabou stránkou x-computers jsou právě počítačové skříně. Jsou stejné jako u obyčejných počítačů. Pokud chcete utratit 150 000 Kč za počítač, nebylo by od věci investovat část peněz do počítačové skříně. Stoobi je v tomto případě jasnou volbou.

Je pravda, že poskládaný počítač od x-computeres vás bude stát spoustu peněz, ale na druhou stranu získáte pořádný kus hardwaru s přetaktovaným procesorem a úžasným designem.

Počítače pro nejnáročnější


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *