Přehled zajímavých událostí ve světě IT od 25. března do 31. března.

Aktualizace aplikace Google+ pro Android a iOS

Screenshot_2013-03-31-18-36-40

Na začátku týdne vyšla aktualizace pro aplikaci Google+. Došlo ke grafické změně tlačítek +1 a zobrazování příspěvků na hlavní stránce. Komentáře u příspěvků se nyní zobrazují jeden po druhém s náhledem na fotografie lidí, co příspěvek okomentovali.

Sdílení polohy je nová funkce, díky které můžete dát ostatním vědět, kde se právě nacházíte. Povolení je možné udělit jednotlivým lidem, nebo celým kruhům. Jakmile povolíte sdílení polohy, v profilu se objeví pod vašim jménem například: „Momentálně: Středočeský kraj Česká republika“. Název lokality je odkaz, který směřuje na polohu na Google mapách.

Video Battlefield 4

Tvůrci hry z EA ve středu představili 17 minutové video ze hry Battlefield 4. V České republice bude k sehnání verze s českými titulky. Prodávat se začne během podzimu 2013 přibližně za 1 600 Kč. EA bude nabízet také Deluxe edici, která hru rozšíří o nové předměty a možnosti. Deluxe verze bude dražší asi o 300 Kč.

 8 000 američanů se dostane ke Google Glass

glass

Jen 8 000 vyvolených si bude moci zakoupit testovací verzi chytrých brýlí Google Glass za 1 500 dolarů. Vyzvednout si je budou muset v New Yorku, Los Angeles nebo v San Franciscu.

Google chce vědět, jak budou brýle fungovat v reálném prostředí a mít 8 000 testerů, kteří si za produkt ještě zaplatí je určitě fajn.

 

Novinky týdne 13/2013


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *