Prvního dubna se každý rok na internetu objeví spousta aprílových žertů. Zapojují se i známé společnosti jako například Seznam nebo Google. V tomto článku najdete ty nejzajímavější aprílové žerty na internetu.

Google představuje službu Google Nozdry

Nyní můžete zapojit při vyhledávání na google nový smysl – čich. Aroma hledaného předmětu můžete stáhnout nebo sdílet s ostatními. Vyzkoušet novou službu

Seznam zavádí otevírací dobu pro své vyhledávání

Vyhledávání Seznamu bude nyní dostupné pouze od pondělí do pátku a to od 8 do 18 hodin. Toto oznámení naleznete pouze na adrese search.seznam.cz. Na hlavní stránce Seznamu nenajdete nic zvláštního. Seznam na konci prohlášení prozrazuje, že jde o apríl.

 Na lamer.cz si můžete zahrát Space Invaders

Legendární videohra Space Invaders z roku 1978 se dnes objevila na serveru lamer.cz.

Alza.cz nabízí iPhone 6 s kapacitou 256 GB

Telefon, který doporučuje 9 z 10 androidistů má přepínatelný operační systém, solární dobíjení baterie, holografické hovory a plno dalších funkcí. Objednávat můžete zde

Převrácený přihlašovací formulář na Blog.cz

Blog.cz nikde neinformuje, že jde o aprílový žert. Mnoho uživatelů ho možná nepochopí a bude spíš předpokládat, že jde o technické problémy serveru.

Ulozto.cz ve starém kabátě

Pokud dnes navštívíte ulozto.cz, překvapí vás starý vzhled stránek.

Vykupto.cz nabízí retro slevy

Slevový server vykupto.cz nabízí na svém webu zapomenuté retro slevy. V nabídce naleznete elektrický vysoušeč vlasů, hru logik, termosku nebo třeba žehličku.

Jestli narazíte na internetu na nějaké další zajímavé aprílové žerty, pište do komentářů.

Apríl na internetu


1 komentář u „Apríl na internetu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *