Facebook Home

7. 4. 2013

facebookhome

Facebook Home je upravené prostředí pro Android. Před představením tohoto prostředí se mluvilo o tom, že Facebook přijde s vlastním telefonem. „Facebookový telefon“ nakonec půjde udělat z několika telefonů s operačním systémem Android. Bude stačit si Facebook Home zdarma nainstalovat z Play Storu. Po instalaci se stane hlavním pracovním prostředím. Nainstalovat jej budou moci pouze uživatelé s Androidem 4.1 nebo 4.2 a to od 12. dubna.

Na začátku budou podporované telefony HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S III a Samsung Galaxy Note II. Postupem času se určitě řady těchto telefonů budou rozšiřovat. První se dočkají uživatelé v USA. Do České republiky se prostředí dostane se zpožděním. Oficiální stránky projektu můžete navštívit na adrese www.facebook.com/home.

Reklama – Facebook Home v letadle

Reklama Facebooku se skupinou Blink 182 byla docela zvláštní. Neměla velký úspěch a nová reklama „Facebook Home Airplane“ zatím také nesklízí pozitivní ohlasy. Facebook se tedy zatím moc nepředvedl, co se týče reklamních spotů. V této nové reklamě kladně hodnotím jen hudbu na pozadí. Celkově je však reklama nudná stejně jako služební cesta bez Facebooku.

Nudná služební cesta se může proměnit v zábavnou díky Facebook Home. Přináší všechny vaše přátele přímo na palubu letadla.

1 komentář u „Facebook Home“

  1. Nemám Android 4.1 nebo 4.2, takže to nainstalovat naštěstí nemůžu. Můj názor na tuto „aplikaci“ od Facebooku je velmi záporný. Já osobně Facebook využívám jenom pro sdílení svých článků a psaní si s přáteli, ale že by se můj mobil stal obětí tohoto Facebook phonu, to bych nedopustil. Podle mě je Facebook převážně místo obrovského spamu a mít to v mobilu na hlavní stránce to bych fakt nechtěl. Ale je to můj názor, někdo třeba, kdo žije Facebookem by to mohl ocenit.

    Odpovědět

Napsat komentář